گروه طراحی سایت نوین گستر

طراحی پایگاه خبری شمس


طراحی سایت پایگاه خبری شمس در سال ۱۳۹۴ توسط گروه طراحی سایت نوین گستر انجام شد و طی سه سال فعالیت این سایت با قالب طراحی شده توسط تیم ما پشتیبانی کامل صورت گرفته است.

نام پروژه:

طراحی پایگاه خبری شمس شهرستان مبارکه

 

معرفی پروژه:

پایگاه خبری شمس اولین و بزرگترین پایگاه خبری شهرستان مبارکه می باشد که از سال ۱۳۹۲ با هدف اطلاع رسانی اخبار مفید و موثق به مردم این شهر توسط جمعی از جوانان مبارکه ای تاسیس شد. پایگاه خبری شمس دارای مجوز رسمی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی به شماره ثبت ۹۳/۲۷۰۴۶ می باشد و با بیش از ۱۰ هزار بازدید روزانه بخش بزرگی در اطلاع رسانی اخبار شهرستان مبارکه ایفا می کند.

 

دلایل سفارش کار:

دو سال پس از تاسیس این پایگاه خبری در سال ۱۳۹۴ به دلیل مشکلات نسخه اولیه سایت از جمله: سئو ضعیف، واکنشگرا نبودن سایت، سنگین بودن سایت، دسته بندی و مطالب نا منظم، طراحی قدیمی، نیاز به طراحی سایتی حرفه ای و کاربر پسند احساس شد که پس از سفارش طراحی و سئو در کمتر از یکماه طراحی سایتی بروز و کاربردی تحویل شد.

 

نوع برنامه نویسی سایت:

پروژه پایگاه خبری شمس با هسته وردپرس صورت گرفته است.

قالب این سایت از زبان های برنامه نویسی از جمله PHP , HTML , JS , HTML3 , CSS , CSS3 انجام شده است.

همچنین در طراحی این سایت از پلتفرم بوت استراپ اصلاح شده توسط گروه طراحی نوین استفاده شده است.

کنترل پنل مدیریت پایگاه خبری شمس کاملاً شخصی سازی شده است و مدیریت کامل با توجه به بخش ها و منو های متنوع از طریق پنل وجود دارد.

 

سئو و بهینه سازی سایت:

پایگاه خبری شمس با توجه به کد نویسی سبک و بهینه دارای کمترین زمان لود سایت می باشد. از لحاظ سئو نیز با توجه به سئو کامل قالب و ثبت آن در سایت های جست و جو گر های مختلف و آنالیز هفتگی و ماهانه سایت، در تمامی کلمات مورد سفارش در جایگاه های برتر سرچ قرار دارد.

 

آدرس سایت:

www.ShamsKhabar.ir

www.Mobarakeh.net

 

شات اسکرین سایت:

پایگاه خبری شمس شهرستان مبارکه


شنبه ۲۳ دی ۱۳۹۶ - دسته: نمونه کار, نمونه کار خبری

برچسب ها: - - - - - - - - - - - - - - - - - -

دیدگاهها:

شما هم دیدگاهی برای این مطلب ارسال کنید


تمامی حقوق این سایت برای گروه فنی مهندسی نوین گستر محفوظ می باشد. طراحی شده توسط میلاد زارع